Chcete jet s námi?

Jak to u nás funguje: Vyplníte žádost o přihlášku a přihláška vám přijde emailem. Vyplněnou přihlášku pošlete poštou a následně zaplatíte nevratný rezervační poplatek 1000Kč. V tuto chvíli vám již nikdo místo na táboře nevzme. Pak už stačí pouze doplatit zbytek ceny, tj. 3200Kč respektive 3000Kč pro individuální dopravu (lze samozřejmě zaplatit celou částku rovnou s rezervačním poplatkem), a v den odjezdu se dostavit na stanovené místo. Pokud chcete zajistit urazove pojisteni pro vase dite pri pobytu na detskem tabore, tak vam radi poradime...neni soucasti ceny poukazu.

V případě jakéhokoli dotazu se obracejte na ldtmpp@email.cz. Máte-li technické potíže s rezervací místa (nepřišel vám e-mail s přihláškou a podobně) napište na admin@ldtmpp.cz

Táborový pracovník 

Chcete nám pomoci? Máte zájem se stát vedoucím, praktikantem či jiným pracovníkem na tomto prestižním táboře? Zašlete email na adresu ldtmpp@email.cz. Do předmětu zprávy napište 'Táborový pracovník'.  Informace či odpovědi na vaše dotazy se dozvíte právě na této emailové adrese. Budete-li splňovat všechny požadavky, rádi vás vezmeme na naše akce, kde se seznámíme. Neváhejte, počet míst na táboře je omezený.

2. adventní týden